اطلاعیه سوم
قابل توجه شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت منصور حکمت

بنیاد منصور حکمت در روز شنبه ۷ ژوئیه (جولای) ۲۰۱۲ در دهمین سالگرد منصور حکمت، مراسمی را در گرامیداشت وی در گورستان هایگیت لندن برگزار می کند. از کلیه شرکت کنندگان در این مراسم خواهشمندیم که اگر تاکنون شرکت خود را به برگزار کنندگان اعلام نکرده اند، بمنظور تدارک هر چه بهتر و مناسبتر این مراسم، هر چه سریعتر با ما تماس بگیرند .

همچنین خواهشمندیم که ابتدا در پارک واترلو، جنب گورستان هایگیت حضور بهم رسانند تا با هم به گورستان هایگیت وارد شویم. لطفا قبل از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه در پارک واترلو حاضر باشید تا مراسم سر ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه آغاز شود . توجه داشته باشید که 3 پوند برای ورود به گورستان هایگیت همراه داشته باشید.

آدر س گورستان هایگیت :
                                                                        
Swains Lane, London, Highgate N6 6PJ

ایستگاه مترو:

Archway station, Northern Line (High Barnet branch)

از این ایستگاه یا میتوانید اتوبوس ۲۱۰، ۱۴۳ یا ۲۷۱ را بگیرید و دو ایستگاه بعد در مقابل پارک واترلو پیاده شوید.   یا اینکه از ایستگاه که خارج شدید، بسمت راست بروید و پیاده در خیابان هایگیت هیل بسمت پارک واترلو بروید. وارد پارک واترلو بشوید و ۵ دقیقه پیاده تا گورستان هایگیت راه است.  

* لطفا توجه داشته باشید که در شرایط کنونی بعضا ایستگاه آرچ وی در ویک اند ها تعطیل است. لطفا پیش از حرکت باز بودن ایستگاه را در سایت زیر چک کنید :
http://www.tfl.gov.uk
اگر با ماشین به هایگیت می آیید، توجه داشته باشید که خیابان سوئین لین از طرف جنوب قابل دسترسی است. پارکینگ در مقابل گورستان هایگیت ممنوع است .

majedi.azar@gmail.com        07505381638

آذر ماجدی
مسئول بنیاد منصور حکمت