کارگران شرکت توسعه و معادن!
2 ماه دستمزد معوق

در اطلاعیه قبلی در تاریخ 29/12/90 اعلام داشتیم در آخرین روزهای پایانی سال موسوی مدیر شرکت توسعه و معادن از پرداخت دستمزدهای اسفند و عیدی و سنوات کارگران خودداری نموده و با پرداخت مبالغ اندکی بعنوان اللحساب دستمزدهای ناچیز کارگران را بالا کشیده است.

هم اکنون با گذشت 3 ماه از پایان سال متاسفانه تعداد زیادی از کارگران هنوز موفق به دریافت کامل عیدی و سنوات سال قبل هم نشده اند. علاوه بر این تاکنون ریالی از دستمزدهای فروردین و اردیبهشت ماه به کارگران پرداخت نگردیده است. پیگیری و اعتراض چند روز اخیر کارگران برای دریافت دستمزدهای پرداخت نشده با خشم و غضب موسوی روبرو شده و یکی از عوامل کارفرما خطاب به کارگران معترض گفته است: نگاهی به دور و برتان بیاندازید، همه جا اخراج و بیکاری است، خدا را شکر کنید که فعلا در اینجا مشغول کارهستید، ما فعلا هیچ پولی برای پرداخت به شما کارگران نداریم، اگر جایی بهتر از اینجا سراغ دارید بفرمایید کسی مانع شما نیست.  

شرکت ساختمانی توسعه و معادن با بیش از 100 نفر کارگر قراردادی با قراردادهای سفید امضا و یک طرفه ودستمزدهای 389 هزار تومانی و ساعت کاری از8 صبح تا 5 عصر و اضافه کاری اجباری تا شب و کار در تعطیلات٬ مجری و سازنده انواع پروژه ها و مجتمع های مسکونی و اداری در سطح شهر تهران میباشد. مجتمع های مسکونی در حال احداث منطقه سعادت آباد تهران از جمله پروژه های فعلی شرکت است.

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!
آزادی٬ برابری٬ حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
٢۴ خرداد ۱۳۹۱- ١٣ ژوئن ۲۰۱۲