فاشیسم و حکومت نظامی، خانه گردی در تهران
جرم: ماهواره، بی حجابی، جوانی
نازنین اکبری

در طی چند روز گذشته دوباره موج جدیدی از تشدید فضای ارعاب و سرکوب در تهران توسط حکومت اوباش اسلامی سازماندهی شده است. نظامى که در پس 33 سال فساد و جنایت و قتل و دزدی با ترس و وحشت از سرگذشت سیاه خود که چیزی جز انهدام و سرنگونی نیست، با تقلا و فلاکت همچنان میکوشد سیطره فاشیستی و جنایت آلود تباه خود را بر بستر جامعه در شرف انفجار حفظ و گسترش دهد. ناقوس مرگ این سیستم سیاه اسلامی دیر زمانیست به صدا در آمده و از قرار هیچ امام زمان و خدایی هم قادر به حفظ و استمرار بقای کثیفش نیست.

امروز سه شنبه نوزده اردیبهشت ماه در ساعت 10 صبح دهها نفر از مزدوران و اوباش نیروی انتظامی مسلح به انواع سلاحهای سرد و گرم مناطقی در جنوب شهر تهران از جمله محلات کارگر  نشین پاکدشت و قرچک ورامین را هدف خانه گردی و تفتیش به دنبال بشقابهای ماهواره قرار داده اند. در مواردی مزدوران حکومتی با توسل به زور و تهدید به منازل و حریم خصوصی مردم وارد شده و ضمن بازرسی و تفتیش اقدام به ضبط و مصادره گیرنده های ماهواره و ریسیورها نموده اند. بنا به اخبار در مواردی زنان و جوانان در اعتراض به اقدامات فاشیستی با عوامل حکومت اسلامی درگیر شده اند.

در روزهای گذشته مناطقی دیگر از شهر تهران از جمله بلوار فردوس، آریا شهر، شقایق جنوبی و شمالی، سازمان برنامه شمالی و جنوبی، ستارخان، شهرک غرب و سعادت آباد، جنت آباد و نقاط مختلف شهر تهران توسط نیروهای اوباش و سرکوبگر اسلامی هدف و تفتیش خانه گردیها بوده اند. ماموران یگان امداد نیروی انتظامی به زور و تهدید به خانه ها و زندگی خصوصی مردم وارد شده و گیرنده ها و بشقابهای ماهواره را با خود میبرند. جای خالی دیشها بلافاصله و به سرعت با دیشهای جدید از جانب مردم و جوانان به نشانه مقاومت و مخالفت پر میشود. در بسیاری از موارد مردم از باز نمودن درب منازل به روی اوباش حکومتی خودداری نموده، در بسیاری موارد اعتراضات و مخالفتهای مردمی به درگیری و ضرب و شتم کشیده شده است. هلی کوپترهای نظامی بطور مداوم بر فراز شهر در پرواز و در صدد شناسایی پشت بامها و مناطقی هستند که دیشها و بشقابهای ماهواره ایشان بیشتر است. انواع گشتیهای ارشاد متشکل از ارازل و اوباش اسلامی همه میادین و خیابانها و چهار راهها و اتوبان ها و بزرگراه ها را به قرق و محاصره در آورده اند. به زنان و دختران جوان به بهانه بی حجابی و "بد حجابی" گیر میدهند. با فشار و ضرب و شتم زنان و دختران جوان را از ماشینها بیرون میکشند، خودروها را مصادره میکنند و در سر چهار راهها مدت زمان چراغهای توقف و قرمز را تا 5 دقیقه و حتی بیشتر افزایش داده اند. گله های وحشی اوباش نیروی انتظامی که در کنار چهار راهها و چراغهای قرمز در کمین نشسته اند با وحشیگری و ارعاب از فرصت استفاده نموده درب خودروها به زور باز نموده، خودروها را تفتیش میکنند، سی دی های آواز و آهنگ ها را می شکنند و دختران و پسران جوان را به جرم شادی و جوانی بازداشت نموده و میبرند.

حکومت منفور اسلامی، سیستم جنایت آلودی که جامعه و زندگی را در باتلاق سرکوب و اختناق، فقر و بیکارى و گرسنگی و فلاکت، تجاوز و ارعاب، زندان و شکنجه و سنگسار و اعدام، تن فروشی و کلیه فروشی، گرانی و تورم فزاینده، تحقیر و بیحقوقی شخصی و فرهنگی و اجتماعی انسانها٬ و با هزاران لایه خرافات و جهالت مذهبی زندگی و جامعه را در بحران فرو برده است. حکومت در بحران، حکومت در سراشیب ورشکستگی و از هم پاشیدگی و سقوط، آینده کجاست؟ اکثريت عظيمى ازمردم و در لحظات زندگى عليه اين وضعيت اند و آن را نميخواهند. آینده بیگمان از آن آزادی، برابری و رفاه و خوشبختی و حرمت انسان خواهد بود . *