جوانی: جرم! زن: جرم!
ماهواره: جرم! زندگی: جرم !
نازنين اکبرى

بحران حکومت دم موت اسلامی هر روز بدتر از دیروز ميشود. از ورشکستگی و بحران و انزوای اقتصادی و سیاسی و فرهنگی گرفته تا اختلافات و شکافهای حاد و درمان ناپذیر جناحها و باندهای اوباش حکومتی٬ از حوادث و قیامهای بزرگی که کل منطقه خاورمیانه و شمال افریقا را تکان داده و دگرگون نموده و حالا امواج سهمگین آزادیخواهی و برابری طلبیش از قلب اروپا تا اسرائیل و همه جای دنیا را نشانه رفته است. و بدتر از اینها٬ حکومت جنایتکار و گرفتار و در سراشیب سقوط اسد در سوریه که دیگر حالا با گذشت هر روز به راه برگشت ناپذیر و لبه پرتگاه نابودی و سقوط نزدیکتر میشود٬ همه این امواج و ترکشهای سرخ انقلابیش عبا و عمامه آخوند - دایناسورهای مولتی میلیاردر و جانیان حکومت اسلامی را هم بی نصیب نگذاشته است. بشدت ترسیده اند، با هراس و اضطراب و با دستپاچگی و دلهره و با هزار بیم بی امید نظاره گر اوضاع و سرنوشت محتومشان هستند. در کابوس مرگ و سقوط فرو رفته اند، دیگر هیچ راه و روشی افاقه نمیکند. بیش از 32 سال جنایت و قتل، اعدام و شکنجه و زندان و تجاوز و سرکوب جواب نداده است. حکومت اوباش اسلامی لخت و عور و از هم پاشیده، بحران زده و منزوی، محتضر و درمانده تر از همیشه در مقابل زندگی، در مقابل اکثريت عظيم جامعه و عاصی و به جان آمده که تشنه آزادی و برابری و رفاه هستند قرار گرفته است. دهها ميليون انسان متنفر و منزجر از اسلام و اختناق و سرمايه در کمین حکومت نشسته اند. گامهای آرام اما محکم و با ثبات و زندگی ساز انقلاب در راه است. در این میان تقلای نافرجام آخوندهای حکومتی برای بقا و ماندن دیدنی و آموزنده است.

در شرایطی که بیکاری و فقر و گرانی و تن فروشی و کلیه فروشی برای تامین اجاره خانه و نان شب بیداد میکند٬ در شرایطی که بعلت تلاشی و انهدام خانواده های کارگری سیل هزاران کودک به جای تحصیل و آموزش و رفاه برای کار و بهره کشی به خیابانها رانده شده اند٬ در شرا یطی که بیش از هشتاد در صد کارگران مراکز صنعتی یا اخراج شده و بیکارند و یا دستمزدهایشان از 2 ماه تا بیش از 2 سال معوق شده٬ در این اوضاع و احوال بحران زده که خود نتیجه کارنامه 32 ساله فساد و جنايت حکومت اسلامی است٬ به دستو ر آخوند خامنه ای دادن 6 میلیارد دلار کمک بلاعوض به حکومت در حال سقوط بشار اسد در سوریه٬ بيان وحشت زدگی و درماندگی حکومت اسلامی از سقوط و سرنگونی است. ترسى که در همه جاى حکومت مشهود است.

در تهران تقلای ارازل و اوباش حکومتی هر روز دیدنی تر از دیروز ميشود. آب بازی جوانان در هوای 40 درجه برای کمی خنک شدن جرم است! جمع آوری آنتن های ماهواره و جدال مردم و جوانان با حکومت ادامه دارد. در جایی به ضرب زور و تهدید و باطوم و اسلحه وارد خانه های مردم میشوند. در چند روز گذشته نمایش میمون بازی و عنتر چرخانی مزدوران نیروی انتظامی٬ که با طناب و هلیکوپتر برای جمع آوری دیشهای ماهواره به ساختمانهای شهرک اکباتان آویزان بودند٬ موضوع تمسخر خاص و عام شده است. از دیروز دوشنبه بیست و چهارم مرداد ماه خانه گردی گسترده و تهاجم به زندگی خصوصی مردم در منطقه فراز سعادت آباد شروع شده و همچنان ادامه دارد. مردم و جوانان در موارد گسترده ای با ارازل و ماموران سرکوبگر حکومتی درگیر شده اند. در منطقه بلوار مرزداران و دیگر مناطق تهران خانه گردی و تجاوز به زندگی خصوصی مردم ادامه دارد.

در اکثر اتوبانها، بزرگراهها و میادین اصلی شهر ماموران خود فروش نیروی انتظامی مستقر هستند. اتومبیلهایی را که سرنشین و بخصوص رانندگان آنها زن هستند متوقف نموده، سرنشینان را پیاده نموده، ماشینها را بارزسی و تفتیش میکنند. رانندگان زن را از خودرو پیاده نموده و لباس و پوشش آنها توسط گزمگان جهل و جنایت اسلامی کنترل و تفتیش میشود. اگر غیر اسلامی باشد پلاک خودرو را از جا کنده و با تهدید و فحاشی میگویند حالا بفرما برو! در بسیاری از مناطق تهران از جمله در میدان آزادی در جنب پارک المهدی در تمام شبانه روز دهها خودرو ون پلیس به همراه ماموران ایستاده اند. راه را بسته اند. اتومبیلهایی را که راننده و سرنشینان آن جوان هستند را متوقف نموده و با توسل به بهانه های واهی و بی اساس همه چیز را تفتیش میکنند. اتومبیل ها را توقیف نموده و در بسیاری از موارد با کتک کاری و ضرب و شتم و با توسل به زور اقدام به بازداشت جوانان نموده و بسرعت از طریق خودروهای ون مجهز به شیشه سیاه پلیس ضد شورش جوانان را به نقاط نامعلوم منتقل مینمایند. علاوه بر اینها در طی ساعات روز در بسیاری از خیابانهای و شاهراههای ورودی و خروجی اصلی تهران مراکز ایست و بازرسی و تفتیش و کنترل برقرار است.

یک حکومت نظامی اعلام نشده و تمام عیار در همه جا اعمال میشود. در منظر حکومت جنایت پیشگان اسلامی٬ جوان بودن٬ زن بودن٬ زندگی و هر خواست و نیاز ابتدایی زندگی جرم است. تقلای حکومت برای ایجاد فضای ارعاب و وحشت ادامه دارد. اما زنان و جوانان، کارگران و مردم عاصی و معترض٬ با قدرت برای یک دنیای بهتر ایستاده اند !

25/5/90