گزارشى از گيلان٬

لنگرود: دزدی و جنگ باندهاى حکومتى!

ليلا احمدى
طی چند روز گذشته٬ به دنبال اختلافات حاد بین اوباش حکومت اسلامی در لنگرود برسر سهم خواهی بیشتر از دزدیها و ثروتهای باد آورده٬ "پور قربان" شهردار لنگرود به طور ناگهانی از کار برکنار و تصدی شهرداری لنگرود موقتا به معاونش سپرده شده است. از قرار پور قربان میلیاردها تومان از منابع مربوط به نوسازی شهر لنگرود را در غالب دریافت رشوه و اختلاس به جیب زده است. آخوند صدیق نماینده خامنه ای قاتل و امام جمعه لنگرود از همدستان و شرکا و حامیان اصلی پور قربان است. لاهوتی "نماینده لنگرود" هم به همراه حضرات پولهای هنگفتی به جیب زده است.

از قرار معلوم سر برادران کوچکتر در "شورای شهر" بی کلاه مانده است. موسوی و شرکایش در "شورای شهر" فغانشان درآمده و خواسته اند دیگی که برایشان نجوشد سر سگ در آن بجوشد و با افشاى دزدیهای پور قربان و امام جمعه مسئله "تعرض به بیت المال" توسط برادران بزرگتر را به مرکز کشانده اند و فعلا شهر بی "کلانتر" مانده است! پور قربان با تهدید خطاب به شورای فرمایشی شهر گفته است: من برمیگردم و هیچ قدرتی نمیتواند مانع برگشتم باشد! صدیق امام جمعه مفتخور لنگرود گفته است: اگر پور قربان برنگردد عمامه و عبايم را پرت میکنم!

آنچه در طی روزهای اخیر در لنگرود اتفاق افتاده تنها گوشه بسیار کوچکی از عمق فساد و دزدی٬ جنگ باندهاى حکومتى و اضمحلال حکومت اسلامی است. اين جماعت که اکنون برای سهم خواهى بيشتر از ثروتهاى باد آورده همديگر را مى درند٬ دسته جمعى مسئول کشتار هزاران مخالف سياسى و انسانهاى آزادیخواه و برابری طلب و کمونیست٬ و مسئول تحميل ارتجاع و فلاکت و فقر کنونى بر اکثريت مردم ايران اند. اما دیر نیست آن روزی که همه خیل این بیکارگان شکنجه گر و آدمکش به قدرت و به حکم انقلاب سرخ کارگران و زحمتکشان بساط فقر و اختناق شان برچیده و در دادگاههای علنی و عادلانه مردمی به محاکمه کشیده شوند.

 
مرگ بر جمهورى اسلامى!
آزادى٬ برابرى٬ حکومت کارگرى!
زنده باد جمهورى سوسياليستى!

حزب اتحاد کمونيسم کارگرى

٢٩ خرداد ١٣٩٠ – ١٩ ژوئن ٢٠١١