شکنجه و شکنجه گر اسلامی !
پدرام نو انديش

لاریجانی (محمد جوادش) نه اون که به کرسی ریاست مجلس لفت و لیس اسلامی تکیه زده و نه آن یکی که مابقی ریشش را زیر میز ریاست قو قضائیه پنهان ساخته است . همان که مابقی ریش برادرش در زیر میز ریاست قوه قضائیه توی دستانش است و کلی مشاور در امور چرند بافی و بیحقوقی اسلامی است . او اخیرا طی سخنانی حقوق بشری، شلاق را از شمول ابزار های شکنجه و آزار خارج ساخته و بدون شک، آنان نیز که به شغل (شکنجه گری) شلاق زدن در زندان ها و شکنجه گاههای رژیم اشتغال داشته و دارند، به نظر ایشان دیگر شکنجه گر محسوب نمی گردند . محمد جواد لاریجانی در این نشست تخصصی حقوق بشری (تاکید میشود تخصصی)، تاکید می کند که "برخی از تعهدات" و احکام در حقوق بشر سازمان ملل، با احکام جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد .

غرب تا به حال گفته و می گوید که شلاق ابزار شکنجه است و شلاق زدن هم نوعی شکنجه به حساب می آید. در حالی که در تفسیر ما، شلاق برای مجرمی که حکمش شلاق است، تنبیه و مجازات است... "شما بخوانید نوازش، مهربانی اسلامی، رافت اسلامی و از این قبیل اوصاف، و برای شلاق زننده هم، نوازش گر، مهربان و رئوف و. .. "

شاید بتوان در خواص شلاق و شلاق زن شعرها ی زیادی سرود. بهتر آن است که سرودن این گونه اشعار را به هنرمندان متعهد اسلامی سپرد که به جهت گسترش اسلام حاضر به هر گونه جانفشانی و حتی به دست گرفتن شلاق هستند تا به نوازش گناه کاران بپردازند . هر چند در این گونه نشست ها فقط می بایست "متخصصان" این امور شرکت داشته باشند، اما شرکت هنرمندان متعهد که شبانه روز برای نیفتادن حکومت اسلام تلاش می کنند خالی از لطف نخواهد بود. چه بسا اینان نیز تجربیات گرانبهایی نیز در این امور داشته و دارند. مگر برادر مخملباف، میر باقری، ده نمکی، شریفی نیا، ملاقلی پور، مهران مدیری، جهانگیر الماسی، پروانه معصومی و...، کم تجربه ای در زمینه شلاق زنی دارند؟

البته از پیش معلوم است که این نشست تخصصی است و هر از راه رسیده ای حق حضور در این چنین نشستی را نبایستی داشته باشد. اصولا حکومت اسلامی در چنین زمینه هایی متخصص زیاد دارد. حتی حاضر است که با برادرهای اسلامی حاکم در سوریه، لیبی، ترکیه، عراق و... به تبادل تخصص و دانش شکنجه بپردازد. در سوریه، لبنان، عراق، و ... متخصصان شکنجه و سرکوب اسلام هستند که در کنار برادران حاکم در این کشورها انجام وظیفه می کنند .جواد لاریجانی در ادامه نشست تخصصی خود می گوید که اگر در زندانی در ایران شکنجه ای می شود، کاری غیر قانونی است و تخلف در هر دستگاهی هست ... اما ما شلاق داریم و این که شکنجه نیست . نیشش تا بنا گوش باز شده و می گوید که غربی ها به جای صد ضربه شلاق، پنجاه سال زندان می کنند و می گویند این شکنجه نیست ... ما که می آئیم و صد ضربه شلاق می زنیم (خوب گاهی هم اگر طرف خودش راضی بود، دویست، سیصد٬ بستگی به رضایت خورنده شلاق دارد)، آنوقت در بوق و کرنا می کنند که در ایران شکنجه است؟؟

از همین فردا است درب ورودی زندان ها شلوغ میشود. مردم توی صف می ایستند و خواهند خواست صد ضربه شلاق را نوش جان شان کنند و بروند پی زندگی شان و خدا را شکر کنند که در غرب شکنجه گر زندگی نمی کنند. شاید هم گروه گروه از غربی ها هم بیایند ایران و بروند توی صف و بخواهند صد ضربه شلاق اسلامی را میهمان شوند و اسلام بیاورند! در وصف شلاق چه شعرها که سروده نخواهد شد. چه فیلم ها که به تصویر در نخواهد آمد ! ای شلاق! ای بهترین ابزار برای مهربانی اسلامی! ای تو نه شکنجه، بلکه دروازه رافت اسلامی، بی تو چگونه سازیم زندگانی مان را ...

جواد لاريجانى در ادامه نشست بسیار تخصصی اش به موارد کاربردی شلاق پرداخته و اشاره می کند که غرب می گوید، هر انسان می تواند دین خود را عوض کند و یا دین جدیدش را تبلیغ کند (این ها که آزادی نیست!) ما در ایران آزادی دین داریم ولی فقط حق تبلیغ دین را ندارند ... حالا شما بگویید ما آزادی بیشتری می دهیم یا غربی ها؟ ما در خصوص کسانی که دین ندارند تکلیفمان را از اول معلوم کرده ایم و گفته ایم که آزادی دین داریم ولی آزادی دین نداشتن را نداریم. ما در واقع کمونیست ها را اعدام می کنیم چون می گوئیم آزادی دین داریم. ما آزادی خواهان را از میان بر می داریم چون ما همیشه گفته ایم که در کشور ما تا دلت بخواهد آزادی دین داریم .آنگاه بحث بسیار بسیار تخصصی محمد جواد لاریجانی آغاز می شود و می گوید :اعدام خوب است. خیلی هم خوب است. غربی ها هم نمیگویند اعدام نکنیم. اصلا آنها با ما مخالفت نمیکنند. فقط برهان آنها این است که اگر شخصی را اعدام کنند و بعدش بفهمیم که حکم قاضی اشتباه بوده است، دیگر راه بازگشتی نداریم. آنگاه شانه بالا انداخته و گوشه لب نشان داده و میگوید : هه، با این برهان غربی ها، ما هیچ حکم اعدامی را نباید داشته باشیم و این خیلی بد است.

آخر مگر می شود حکومت اسلامی را بدون آنکه اعدام کند سر پا باقی بماند؟ نه شما قضاوت کنید. بیائید "تخصصی" حرف بزنیم. ناسلامتی سی و سه سال از عمر حکومت اسلامی میگذرد. خود دولتهاى غربی میدانند که جمهورى اسلامى در این زمینه تخصص دارد. خوبه که خود آنها گفتند که حکومت چگونه عمل کند. شاید باید به خاطرشان بیاوریم که خانم دوریان مک گری از همان روزهای اول سال 1357 در خانه خمینی بود. حتی پیش از آن در نوفل لوشاتو که بودند، لیست های بلند بالایی را برای اجرای حکم اعدام تهیه کرده و به خمینی دادند. البته جای متخصصان زیادی هم اکنون خالی است. سید مهدی هاشمی، قطب زاده، بنی صدر، بازرگان، بهشتی، خلخالی جلاد، و کسانی هم الان در این جلسه نیستند ولی دلشان با این جلسه تخصصی است. مثل آقایان موسوی، کروبی، خاتمی، حجاریان، اکبر گنجی، عمادالدین باقی و ...

لیست کسانى که بايد شاه ميکشت و نتونست توسط فردوست ها کامل شدند و حکومت اسلامى آنها را کشت و براى مخالفين و انقلابيون حمام خون بپا کرد. اگر حکومت لاريجانى ها میخواستند به اعمال فشار کاسبکارانه امروز دولتهاى غربى توجه کنند٬ هیچکدامشان را نمی بایست اعدام میکردند. در حالی که خودشان می گفتند که اعدام کنید و بعد بگوئید دزد و قاچاقچی بوده اند .برای این مشکل غربی ها هم فکری کردند و گفتند که اگر بعدا معلوم شد که حکم قاضی اشتباه بوده است خواهیم گفت که انشاءالله جایشان در بهشت خواهد بود! لاریجانی سوم، لاریجانی مهمل باف٬ ادامه می دهد که با این حساب سوار هواپیما نشویم چون احتمال دارد سقوط کنیم! همین حالا هم سقوط تان حتمی است. اعدام میکنید تا شاید آن را به تاخیر بیاندازید.

شما توجه کنید به مبحث بسیار تخصصی قصاص و ببینید که چقدر زیبا و مهم است و چگونه از حقوق افراد جامعه دفاع می کند . می توان گفت قصاص زندگی است ... باید قضات احکامی را که در مورد اعدام و قصاص صادر می کنند، تفسیر آن را بنویسند. این همه امکانات تفسیر و از این قبیل چیزها در صدای آمریکا و بی بی سی فراهم است. باید این تفاسیر را داد به محسن سازگارا، اکبر گنجی، شیرین عبادی و بر و بچه های دیگر تا بروند و این قبیل کارها را به انجام برسانند. الحق که تا به این جای کار خوب عمل کرده اند . "ما هزاران پرونده اعدام و قصاص را ترجمه کرده و به جهان ارائه می کنیم." چه کسی می تواند این همه تعهد و تخصص حکومت اسلامى را انکار کند؟ مگر رکورد دار جنايت بودن بيخودى است؟ اعدام کسانی چون شیرکوه معارفی، حبیب لطیفی در دستور قرار دارد . به هر حال این از افتخارات (جنایات) حکومت اسلامی است که متخصصانی در خدمت دارد که فقط طی یک شب، هزاران نفر را به جوخه های اعدام سپرد. درست سی سال پیش بود که در سی ام خرداد 1360 حدود 15000 انسان، دیگر هیچگاه طلوع خورشید را ندیدند. غرب نیز به این ویژگی حکومت اسلامی توجه خاصی داشته و دارد .

من محمد جواد لاریجانی، هر چه از 30 خرداد 1360 بگویم کم گفته ام ... البته دست اندرکاران این جنایت، دیر یا زود در این زمینه باید اطلاع رسانی کنند. این که برادرانی همچون موسوی، کروبی، و خاتمی نقش شان را انکار کنند که نمی شود. ماست که نیست دور دهانشان بماند. آن را پاک کرده و بعد انکارش کنند٬ بگویند که نخورده اند. اسناد هست٬ مدارک هست. خاوران هست٬ لعنت آباد ها در هر شهری بر جا مانده است. این هولاکاست آزادیخواهان و انقلابيون در ایران را کسی نمیتواند انکار کند . آن اعدام ها کار حکومت اسلامی بوده است ... خط، خط امام بوده ... غربی ها هم همون موقع به ما گفتند که اگر کشتید و اعدام کردید، بگویید قاچاقچی مواد مخدر بوده اند و اعدام کرده اید . حالا هم این اعدام ها را برای ما پیراهن عثمان کرده اند که در ایران اعدام چرا زیاد است؟ می گویند بعد از چین ایران مقام دوم در زمینه اعدام افراد را به خود اختصاص داده است .

البته این حکومت الله بر روی زمین است. حیف است در این زمینه مقام دوم از آن حکومت اسلامی باشد. همان طور که در زمینه های زیادی حکومت اسلامى در صدر کشورهای جهان قرار دارد. چه کسی (کشوری) میتواند ادعا کند که در زمینه سنگسار از حکومت اسلامی جلوتر است؟ چه کشوری به جز ایران تحت حاکمیت الله میتواند مقام اول در اعتیاد کودکان و نوجوانان، دختران فراری، کودکان کار و خیابانی٬ خود کشی و... را داشته باشد؟ این که تعداد اعدام ها در ایران زیاد است، دلیلش آن است که بیشتر این اعدام ها مربوط به قاچاقچیان مواد مخدر است. قبلا هم روی این موضوع صحبت شد. ایران شده است جاده ابریشم مواد مخدر. اصلا از اول کار ما اعدام قاچاقچیان مواد مخدر بوده است. آقا دروغ است. همه اون کمونیست ها، مجاهد خلق ها و آزادیخواهان توی اون سالها و توی این سال و همین امسال و اگر ماندیم سالهای بعد، همه قاچاقچی بوده اند و هستند. میگوئید نه، بروید از خوشان بپرسید . فرخ نگهدار شاهد حی و حاضر است. عطاء الله مهاجرانی که از خودمان است ولی اون هم می تواند شهادت بدهد. اون برو بچه های توده ای اکثریتی که همین حالا هم در خدمت گذاری به اسلام و حکومت الله دریغ نداشته و ندارند هم شاهد این هستند که ما چه کسانی را اعدام کرده و میکنیم. شما نشریات کار ارگان فداییان خلق (اکثریت) و نامه مردم ارگان حزب توده آن سالها را بخوانید که شبانه روز برای دستگیری کمونیست ها اطلاعیه میدادند. ببینید و خودتان قضاوت کنید .

به حکومت اسلامى همچنین اتهام می زنند که ما افراد زیر 18 سال را اعدام می کنیم. اعدام نکردن افراد زیر 18 سال از تعهدات قانونی ما است. ولی آخر کدام کشور به تعهدات قانونی خودش عمل کرده که این دومش ما باشیم؟ در پاره ای موارد، قاضی تشخیص می دهد که آن افراد زیر سن 18 قاچاقچی مواد مخدر از آب در آمده اند و اعدام می شوند . باز هم نروید سراغ اعدام های 30 خرداد 1360 و خرداد 1367 ... قبول قبول ... خیلی از آن انسان ها افراد زیر سن حتی 15 سال هم بوده اند ... ولی ...

محمد جواد با دستمال انگلیسی اش پیشانی را پاک می کند و با خودکار بسیار زیبای فرانسوی اش گاهی روی کاغذ روی میز نقطه ای میگذارد. آنگاه ادامه سخن داده و می گوید : ببینید که غرب چقدر مشکل دارد؟ می خواهند بیایند ترکیه زنا کنند و بروند. این ها می خواهند تولید جنین غیر شرعی کنند. این است که ترکیه را تحت فشار قرار داده اند تا قانون سنگسار را حذف کنند . ما باید به خودمان افتخار کنیم. ما جنین شرعی تولید می کنیم. ما در زمینه تولید جنین شرعی مقام اول را دارا هستیم. خیلی ها که جنین های غیر شرعی تولید می کنند را به مجازات رسانده و می رسانیم . تولید جنین غیر شرعی، یعنی زنا و ما بر خود می بالیم که بزرگترین تولید کننده جنین شرعی در خاور میانه هستیم .

سخنان جنایت کارانه محمد جواد لاریجانی با این جملات ادامه می یابد که غربی ها چقدر مضحک حرف می زنند. آنها می گویند قطع دست (ید) شکنجه است. اینها چقدر بی سواد تشریف دارند. آخه مگر قطع دست هم شکنجه می شود؟ ما هر کاری می کنیم، هر مجازاتی انجام می دهیم، شکنجه محسوب می شود... شلاق می زنیم، قطع دست می کنیم، سنگسار می کنیم، اعدام می کنیم و... این ها را مصادیق شکنجه می دانند.

به برادران خالق اعدام های 30 خرداد 1360 که همگی از دست اندرکاران حکومت اسلامی که مدافع اصول مالکیت خصوصی اند، اعلام ميکنم که شریک در جنایات آن روزها بوده و هستند. این آقایان موسوی و کروبی و خاتمی، با این شامورتی بازی های سبز و زرد شان، نمی توانند منکر دخالت گری شان در آن همه جنایت سازمان یافته شوند. این سه خوب می دانند که لاریجانی چه میگوید. اون کسانی هم که خارج نشین شده اند٬ جایزه نوبل هم گرفته اند٬ این تلویزیون و آن تلویزیون می روند، این ادا و اصول را کنار بگذارید که سقوط حکومت امام زمانی حتمی است و دیگر با شکنجه و اعدام نمی توان جلو سقوط را گرفت. *