دزدی و کلاهبرداری بزرگ سران حکومت اسلامی
شرکت نگین غرب (شفق)
نازنین اکبری

بیش از 000/10 خانواده پولهای خود را میخواهند! مراجعه به ارگانهای حکومتی و اعتراضات تاکنونی نتیجه نداده و هزاران انسان مال باخته در حالیکه حداقل اندوخته های زندگیشان به تاراج رفته با خشم و اعتراض پولهایشان را میخواهند.

شرکت ساختمانی نگین غرب (شفق) که متعلق به سران و باندهای حکومتیست٬ به بهانه احداث یک پروژه بزرگ مسکونی واقع در اتوبان کرج تهران در حوالی پیکان شهر از سال 1382 تا به امروز با دادن وعده های دروغ مبنی بر ساخت و تحویل آپارتمانهای مسکونی به مردم از بیش از 000/10 خانواده و از هر خانواده بطور متوسط مبالغی از 30 تا 50 میلیون تومان اخاذی کرده اند.  بنا به خبری بیش از 4500 میلیارد تومان از مردم اخاذی کرده اند! حالا پس از 8 سال نه ساختمانی ساخته شده و نه کسی صاحبخانه شده است. شرکت اعلام ورشکستگی نموده و مدیر شرکت به نام غلام فروغی که جانوری از وابستگان حوزه علمیه قم است ظاهرا فراری شده و یا در جای امنی در پناه حکومت اسلام و خدا مشغول دزدی و جنایت است.

علاوه بر فروغی٬ آقازاده های نو کیسه از جمله فرزندان محسن اژه ای، آخوند جنتی و شاهرودی رئیس سابق قوه قضائیه در این کلاه برداری بزرگ دست داشته اند. مردم معترض و مال باخته تاکنون بارها در برابر قوه قضائیه و دیگر مراکز حکومت دست به تجمع زده اند اما بی آنکه جوابی دریافت نمایند توسط پلیس ضد شورش و پاسدار بسیجی های جانی سرکوب شده اند. تجمعات اعتراضی مال باختگان در اتوبان کرج و محل احداث پروژه نیز بارها بشدت سرکوب شده و ماموران حکومتی از هرگونه تجمع اعتراضی در این منطقه بشدت جلوگیری میکنند. تا امروز عده ای از مال باختگان معترض توسط اطلاعات و دیگر ارگانهای سرکوبگر حکومتی ربوده و دستگیر شده اند. از سرنوشت این افراد نیز اطلاعی در دست نیست .

یکی از مال باختگان میگفت: ثمره 20 سال زندگی و کار خودم و همسرم را خورده اند، 40 میلیون تومان پولم را بالا کشیده اند. به ما وعده دادند که برایتان خانه میسازیم و ما به امید خانه دار شدن این پول را از سفره و نان شبمان از گلوی بچه هایمان از همه چیز زده ایم. همین الان من و امثال من برای کرایه خانه و گذران زندگیمان محتاج و معطلیم. در این مملکت خراب شده هیچکس جوابگو نیست. تا اعتراض میکنیم با پلیس و پاسدار و با باطوم و تفنگ به جانمان می افتند، بارها تهدیدمان کرده اند که از پیگیری قضیه صرف نظر کنیم چون پای سران حکومت در بین هست و مسئله سیاسی میشه!! برای من و امثال من که زندگیمان را دزدیده اند هیچ راهی جز اعتراض نمانده، ما سر سو زنی کوتاه نمی آییم، ما شرح این دزدی و کلاه برداری حکومت اسلامی را در اعلامیه هائی نوشته و در همه جا پخش کرده ایم، ما از همه مردم میخواهیم از ما حمایت و پشتیبانی کنند .

30/2/90