پرونده قتل عمد دولتی زهرا بهرامی شروند ایرانی-هلندی
جرم: بازتاب جنایات جمهوری اسلامی در رسانه ها
اسامی متهمین درجه یک پرونده:علی خامنه ای- محمود احمدی نژاد- حسین شریعتمداری
على طاهرى

جمهوری اسلامى صد هزار قتل عمد دولتی٬ شنبه گذشته زهرا بهرامی شهروند ایرانی- هلندی را با افترای معامله مواد مخدر (تریاک و کوکانین) به قتل رساند. سفیر لانه آدمکشان رژیم در هلند (سفارت) در جواب اعتراضات دولت هلند و اتحادیه اروپا جواب بیشرمانه و جانور منشانه ای داد که باید به خاطر این قتل عمد دولتی از ما سپاسگزار باشید چرا که شر یک قاچاقچی مواد مخدر را از سر دنیا کم کرده ایم. اين مجسمه بربریت و توحش دنیا را احمق و بی شعور فرض کرده است. تاکتیک های نخ نما شده ساواک و اطلاعات رژيم هیچ وقت جواب نداده و امروز هم نمی دهند .

یوری زونتال وزیر امور خارجه هلند مشخصا جمهوری اسلامی را مسبب این قتل عمد دولتی دانسته و تمام احزاب هلندی متفق القول بر قطع کل روابط سیاسی با جمهوری اسلامی هستند .

جمهوری اسلامی وحشت زده دست و پا می زند و از شر سایه این قتل نمی تواند رها شود. سفیر هلند در ایران را احضار کرده اند٬ ملتمسانه ضجه می زنند٬ اما نمی توانند این افتضاح را بپوشانند. به غرب پیشنهاد هزار و یک نوع رشوه و باج سبیل می دهند. اما موج قتل زهرا بهرامی می رود تا به شروع ایزولاسیون وسیع رژیم در دنیا ختم شود. حتی دولت های غربی نمی توانند این مسئله را زیر سبیلی رد کنند. قلب شهروندان هلند به درد آمده است. شب و روز در تلویزیون هلند دولت اعلام میکند اکیدا از سفر به ایران خودداری کنید! اتحادیه اروپا قرار است دولت هلند را به خاطر انفعالش در مقابل این جنایت استیضاح کند. وضعیت دیپلماتیک اتحادیه اروپا با هلند و هلند با جمهوری اسلامی به شدت بهم ریخته است .

داستان جمهوری اسلامی در رابطه با قتل زهرا بسیار مسخره و سبک داستان های منبری همیشگی شان بود که بچه های شش ساله هم باور نمی کردند. اما امروز "سند جرم" زهرا بهرامی منتشر شد. او با سعید قائم مقامی در مقطع تظاهرات عاشورا از تهران مصاحبه می کند. مصاحبه شورانگیز و افشاگرانه ایست. یک ثانیه زهرا بهرامی از دادن کل گزارشات باز نمی ایستد. او کل سران کثیف رژیم اسلامی و حامیان داخلی و خارجی شان را زیر سوال می برد و انتقاد تندی می کند. اما چه چیز باعث می شود که زهرا بهرامی جانش را برای دادن یک گزارش به خطر بیندازد؟ خود گزارش زهرا بهرامی گویاست. او صحنه های به شدت تکان دهنده ای را مستقیما می بیند٬ ضرب و شتم و قتل و کشتار را مستقیما می بیند٬ به تقل قول مستقیم دست قطع شده کودکی را در جوب آب تهران می بیند٬ جوانی را می بیند که تا سر حد مرگ کتکش می زنند٬ صحنه قتل های روز عاشورا توسط ماشین یگان ویژه که روی جنازه مردم ترمز دستی می کشید و با تایر استخوان های مردم را خرد کرد از نزدیک می بیند. هر انسان زنده ای دچار یک حس انزجار نشود انسان نیست. زهرا هم منزجر می شودز زهرا طبق مصاحبه اش دست به سازماندهی اعتراضی برای بهشت زهرا می زند. زهرا بهرامی سوالی مطرح می کند: فرق من که زنده ام و باقی کشته شدگان و رنجدیدگان چیست؟ این سوال زهرا بود که جوابش را رژیم با چوبه دار داد . 

جمهوری اسلامی دستپاچه زهرا را دستگیر می کند. زهراها خطری برای کل حاکمیت رژیم هستند. این خونخواران بدرستی صدای انقلاب زنانه ایران را شنیده اند. کل صحبت های زهرا بهرامی به ده هزار نوشت و مصاحبه امثال شیرین عبادی و سران سبز و زرد اسلامی می ارزد. یک مدل مبارزاتی متاثر کننده است. می گویند مگر زهرا بهرامی نمی دانست که رژیم اسلامی به جرم سیاسی آدم میکشد؟ چرا به ایران رفت و در ایران فعالیت سیاسی کرد؟ این سوال مطبوعات غربی است! در پاسخ باید بگوییم که متهم درجه اول قاتل است نه مقتول. در ثانی مگر می شود سمپاتی انسانی و حس مسئولیت برای اجتماعی را کشت؟ آنگاه فرق یک حیوان و انسان چیست؟ صورت مسئله مشخص است: جانوران اسلامی به جرم گزارش و افشاگری زهرا بهرامی را به قتل رسانده اند. موضع گیری دنیا مثل تمام پرونده های حقوقی باید دستگیری و تحت تعقیب قرار دادن و محاکمه قاتلین باشد. این گزینه امروز در هلند توسط اپوزیسیون چپ و کمونیست شروع شده است. یک تیم از وکلای رادیکال خودجوش در اين هفته پرونده ای در دادگاه لاهه برای اعلام جرم بر علیه جمهوری اسلامی تنظیم کرده اند. خصلت خود ویژه این جنایت این است که این بار علاوه بر مردم ایران شهروندان هلندی هم از سوی دولت پاسخ می خواهند. بسته شدن سفارت جمهوری اسلامی در شهر لاهه نقل و نبات دهان مردم شده است .

"لانه قاتلین نمی خواهیم٬ نمی خواهیم"٬ این شعار مردم در هلند است. دست راستی و مرتجع ترین جناح های دولتی هم در هلند نتوانسته اند کوچکترین حرفی بزنند. اما نباید به این جنبش خودبخودی راضی شد. باید متحدانه و محکم پروژه بسته شدن سفارت های جمهوری اسلامی و تحت تعقیب قرار دادن سران این جنایت را دستور کار قرار داد .

در پایان خطاب به سران و حضرات آدمکش اسلام باید بگویم که هرچند که انگشت کوچک امثال آیشمن و هس و گوبلز هم نمی شوید٬ چرا که مردم به شما اجازه نخواهند داد٬ اما از همین امروز ما بیوقفه و خستگی ناپذیر دادگاه نورنبرگ شما را تشکیل خواهیم داد. به خالی شدن ساعت شنی محاکمه تان در مقابل انظار بشریت دوبند انگشت بیشتر نمانده ! *