شاهين شهر اصفهان؛
یک کارگر دیگر به قتل رسید!

بنا به خبر دريافتى٬ هومن عفت نژاد کارگر ٢۶ ساله ساکن شاهین شهر اصفهان در محیط کار به قتل رسيد. هومن در کارخانه قالب سازی مرآد فولاد درحد فاصل اشترجان اصفهان و شهرک صنعتی فولادشهر مشغول به کار بوده است. هفته گذشته هنگام کار بار یک تنی از روی لیفت تراک بر روی کمر هومن عفت نژاد سقوط می کند و این کارگر در دم جان می دهد. روز پنج شنبه ٢٨ آذرماه مراسم یادبودی برای هومن عفت نژاد در شاهین شهر برگزار شد.

کودک پنج ساله هومن عفت نژاد باید عمری از داشتن لذت پدر محروم شود چرا که فلان مفتخور  سرمایه دار قرار است چاق تر و گنده تر شود! اعضاى طبقه جهانى کارگر هر دقيقه بايد در گوشه گوشه جهان بر اثر "سوانح محيط کار" به قتل برسند تا به قول ایدئولوگ های قلم به مزد اين نظام منحوس چرخ های اقتصاد بچرخد! از ايران خودرو تا شاهين شهر و پالايشگاه اصفهان٬ از خاتون آباد تا چاههائى که کارگران افغانى هر روز در آن به قتل ميرسند٬ هرجا و همه جا جنگى عظيم و اعلام نشده عليه طبقه کارگر در جريان است. تلفات اين جنگ اعلام نشده بسيار بيشتر از جنگهاى نظامى اعلام شده است. اين جنايات توسط سرمايه صورت ميگيرد و روى دوش بدنهاى له شده کارگران و اشک و اندوه خانواده هاى کارگرى مشتى طفيلى و پول پرست بى عاطفه و قاتل خدائى ميکنند! اين نظام کثيف و مملو از جنايات را بايد به قدرت انقلاب کارگرى بزير کشيد.

حزب اتحاد کمونيسم کارگرى در گذشت هومن عفت نژاد را به اعضاى محترم خانواده او٬ همکارانش و طبقه کارگر ایران تسلیت می گوید. یاد عزیزش گرامی باد!

 

مرگ بر جمهورى اسلامى
مرگ بر سرمايه دارى
آزادى٬ برابرى٬ حکومت کارگرى

حزب اتحاد کمونيسم کارگرى
٣٠ آذر ١٣٧٨ – ٢٠ دسامبر ٢٠٠٨