گزارش،
کلاهبرداری و اختلاس بزرگ انبوه سازان حکومت اسلامی!

بنا به خبر دريافتى، روز سه شنبه ٢١ خرداد، بیش از چند صد نفر از خانواده های تهرانی در برابر ساختمان قضایی حکومت اسلامی در میدان حر دست به تجمع اعتراضی زدند. این جمعیت معترض خواهان دریافت پولهایی هستند که از سال ١٣٧٩ تاکنون بتدریج به انبوه سازان حکومتی به امید داشتن سرپناهی پرداخت کرده اند. حالا پس از چندین سال انتظار نه خبری از آپارتمانهایی است که وعده شده بود و نه دستشان به پولهایی میرسد که از سفره های ناچیز خانواده هایشان زده و به انبوه سازان پرداخت کرده اند!
لازم به ذکر است از سال ٧٩ فردی به نام فریبرز فروغی، قاضی سعید مرتضوی دادستان و از جلادان حکومت اسلامی، در همراهی با باندهای پنهان و مافیای بزرگ اقتصادی در وزارت اطلاعات و سپاه پاسدارن، اقدام به راه اندازی پروژه بزرگ ساخت مسکن در "ورد آورد" کرج به نام نگین غرب نموده اند. تا کنون این کلاهبرداران حرفه اى حکومتى از ٥٠٠٠ خانواده در تهران مبالغی از ٢ تا ٣٠ ميليون تومان دریافت کرده اند و حالا پولها را بالا کشيده اند و از تنها چیزی که خبری نیست آپارتمانهای وعده داده شده به مردم است!
بدنبال اعتراضات چندین هزار نفری و گسترده مردمی در برابر دفتر مرکزی شرکت نگین غرب در ورد آورد کرج، به ناچار فریبرز فروغی بازداشت شد. اما پس از چند روز فریبرز فروغی با وثیقه ٧ میلیارد تومانی و با حمایت باندهای پشت پرده سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات از زندان آزاد شد. او  با گستاخی گفته: "من به هیچ کس جواب پس نخواهم داد!" این ٥٠٠٠ خانوار که پولهایشان دزدیده شده برای پیگیری مطالباتشان نمایندگانی انتخاب نموده و انجمنی نیز تشکیل داده اند و در طول هر ماه چندین بار در اعتراض به این دزدی آشکار در ورد آورد کرج در مقابل دفتر شرکت نگین غرب دست به تجمع و اعتراض می زنند. در یکی از همین تجمعات اخیر سعید مرتضوی با بلند گویی که در دست داشت از مردم می خواست که متفرق شوند و تهدید کرده در غیر این صورت این اعتراضات بر حق با سرکوب شدید نظامی روبرو خواهد شد.
حکومت اسلامى حکومت باندهاى مافيائى و گانگسترهاى سياسى- نظامى است. انتظار عدالت ازاين قاتلين و دزدها توهمى بيش نيست. اين رژيم را بايد بزير کشيد.مرگ بر حکومت اسلامی سرمایه!
آزادی، برابری، حکومت کارگری!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
١٤ جون ۲۰۰۸ – ٢٥ خرداد ۱۳۸۷