کارگران مرکز دارویی وزارت بهداشت

باز هم دستمزدهای معوق و تهدید به اخراج

بنا به خبر دریافتی، هم اکنون با گذشت چندین روز از پایان ماه بعلت کار شکنی عوامل حکومت اسلامی سرمایه داران در مرکز دارویی وزارت بهداشت، دستمزدهای کارگران مربوط به آبان و آذر ماه هنوز پرداخت نشده است. علیرغم پیگیری کارگران هیچ نشانی از پرداخت دستمزدها از جانب خانم حافظی مدیر مرکز دارویی و همدستانش نیست. این جانوران حاضر نیستند تحت هیچ شرایطی به کارگران گرسنه ای که خواهان دریافت دستمزدهایشان هستند حتی جوابی بدهند. فقط با گستاخی گفته اند: شرایط کار همین است، هر کی اعتراض دارد، اخراج! بفرما تسویه حساب کند و برود!

یکی از کارگران میگفت: آخر تکلیف من و امثال من با چند سر عائله و مستاجری و این هزینه های وحشتناک زندگی چیست؟ از وقتی که این طرح جنایتکارانه یارانه ها را هم اجرا کرده اند قیمتها سر به آسمان میزند، قیمت انواع نان در تهران همین الان از 100 تومان تا 1000 تومان هم رسیده، مرغ نامرغوب و بنجل تا حالا به کیلویی 4 تا 4500 تومان، گوشت قرمز تا کیلویی 20 هزار تومان و برنج فعلا تا کیلویی 4500 تومان هم رسیده و قیمت گاز و آب و برق و هزار بدبختی دیگر همینطوری در راه است، خلاصه هر چیزی رو که دست میبری چندین برابر شده است. دستمزدهای ناچیزمان را نمیدهند، گرانی را هم به عرش آسمان رسانده اند، میگویی دستمزدم میگن بفرما اخراج! اگه بیشتر پافشاری کنی با پاسدار و بسیجی و باطوم و زندان طرف میشوی. هزاران آدم کش جور واجور ریخته اند تو خیابانها برای کشتن مردم، این حکومت با این همه دزدی و جنایت تا کی میتواند ادامه دهد؟؟

مرکز دارویی وزارت بهداشت حکومت اسلامی سرمایه داران واقع در خیابان مطهری تهران با بیش از 45 کارگر قراردادی با قراردادهای یکساله و دستمزدهای 300 هزار تومانی و ساعت کاری 8 تا 2 بعدازظهر و اضافه کاری اجباری تهیه و توزیع کننده بسیاری از اقلام دارویی در سطح ایران میباشد.

 

مرگ بر جمهوری اسلامی !
آزادی٬ برابری٬ حکومت کارگری !
زنده باد جمهوری سوسیالیستی !

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
4 دی 1389 – 25 دسامبر 2010