شعار مرگ بر جمهورى اسلامى در تهران
گراميداشت پر شکوه ندا

امروز سه شنبه دوم تیر ماه میادین ولیعصر، هفت تیر، انقلاب، فلکه دوم آریاشهر، میدان توحید و خیابانهای کریم خان، ولیعصر، انقلاب، آزادی، ستارخان و بسیاری دیگر از مراکز اصلی شهر تهران همچنان صحنه حضور و جولان هزاران نفر از مزدوران و اوباش پلیس ضد شورش بود.

اجتماعات در محلات و اعتراض و تعرض به مزدوران حکومتى ادامه دارد. امروز در تظاهراتى وسيع در تهران مردم معترض شعار مرگ بر جمهورى اسلامى و مرگبر بسيجى سر ميدادند. اين تصوير واقعى مردمى است که عده اى تلاش ميکنند رنگ و قالب ارتجاعى به آن بزنند.

دیروزعصر مراسم شکوهمند یادبود ندا دختر جوانی که چند روز پیش در خیابان آزادی بر اثر تیراندازی نیروهای اوباش اسلامی به طرز وحشیانه ای به قتل رسيد برگزار شد. این مراسم با شرکت هزاران نفر از مردم و جوانان معترض به حکومت اسلامی برگزار شد. خیابانهای سید خندان، سهروردی و شریعتی تا میدان هفت تیر مملو از هزاران انسانی بود که یاد ندا را گرامی داشتند. در این دقایق بیش از 1000 نفر اوباش پلیس ضد شورش سپاه در برابر پایگاه بسیج سید خندان به حالت آماده باش ایستاده بودند تا مبادا جمعیت معترض و خشمگین پایگاه بسیج حکومت جنا یتکار اسلامی را مورد حمله قرار دهند.

دیروز میدان فردوسی تهران به روال روزهای پیش همچنان صحنه تجمعات اعتراضی مردم و درگیری با پلیس ضد شورش بود. دیروز عصر هزاران نفر از مردم و جوانان معترض در خیابان ولیعصر (جام جم) علیه حکومت اسلامی دست به تجمع اعتراضی زدند. این تجمع اعتراضی با شعارهای ضد حکومتی و درگیری با پلیس ضد شورش و پرتاب بیش از حد گاز اشک آور تا ساعاتی ادامه داشت. دیروز غروب 5 اتوبوس از مزدوران بسیجی اسلام شهر را در منطقه جنت آباد شمالی و میدان پونک مستقر نمودند. این ارازل که بیش از 200 نفر مسلح به باتوم و چماق و اسلحه گرم بودند تا صبح روز بعد در این مناطق حضور داشتند. خودروهای تویوتا سپاه پیاپی برای مزدوران چماق بدستی که در کنار خیابانها، میادین و پیاده روها مستقر شده اند غذا و مواد خوراکی میرسانند.

در روز های اخیر حکومت قاتل اسلامی مزدوران سرکوبگر بسیجی هر محله و منطقه را برای سرکوب به محلات دور افتاده و دیگری گسیل میدارد تا شناسایی نشوند. این روزها شهر کاملا به اشغال سپاه پاسداران در آمده است. بنا به برخی خبرها قرار است فردا از جانب مردم مراسم یاد بودی برای ندا و کشته شد گان روزهای اخیر در میدان هفت تیر برگزار شود. بنا به اعلام یکی از سرکردگان باند کروبی دزد و جنایتکار در حال حاضر اختلافات و شکافهای حکومتی در میان فرماندهان ارشد سپاه بروز نموده است! در این روزها عوامل اطلاعاتی در دفاتر مرکزی همه روزنامه های مزدور و قلم به مزد حکومتی حضور دارند و هیچ روزنامه ای حق هیچگونه انتشاری ندارد. مگر اینکه قبلا از فیلتر عناصر اطلاعاتی عبور کرده باشد.

امشب همچنان صدای اعتراضا ت مردمی از پشت بامهای بسیاری از مناطق تهران به گوش می رسد. در مناطقى متاسفانه هنوز شعار "الله و اکبر" شنيده ميشود.

مردم!
شعار الله و اکبر و سمبلهاى اسلامى را تماما دور بريزيد. هر جنايتى در آن جامعه با همين شعار صورت گرفته است. اين شعار ربطى به خواست هاى آزاديخواهانه و نفرت عميق شما از ارتجاع اسلامى ندارد. عليه کل حکومت و بانيان سه دهه جنايت و فقر و اختناق و آپارتايد شعار دهيد. عليه جمهورى اسلامى شعار دهيد. يک ذره سازش با رژيم اسلامى را نپذيريد. اين رژيم را بايد سرنگون کرد. متشکل شويد. شوراهايتان را در مراکز کار و محل زندگى برپا کنيد. با اعمال اراده توده اى عملا قدرت را از دست جانيان و سرکوبگران رژيم اسلامى بيرون بياوريد.

 

مرگ بر جمهوری اسلامی
مرگ بر سرمايه دارى
آزادی، برابری، حکومت کارگری

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
٢ تير ١٣٨٨ – ٢٣ ژوئن ٢٠٠٩