اطلاعیه شماره سه
کمپین بیست و هفتم آوریل، روز اعتراض عمومی به دولت هلند!
اطلاعات تکمیلی در خصوص کمپین!


تاریخ: چهارشنبه 27 آوریل 2011
زمان: از ساعت 13:00 تا 15:30
محل: مقابل پارلمان هلند در شهر لاهه ( دنهاخ )


همانطور که در اطلاعیه های قبلی به اطلاع عموم رساندیم ، روز بیست و هفتم آوریل ، روز اعتراض عمومی به سیاستهای ضد پناهندگی دولت هلند است. در این روز ، علاوه بر تجمع و اعتراض در مقابل پارلمان هلند در لاهه ، ملاقاتی با نمایندگان پارلمان خواهیم داشت و گزارش مفصلی از نقض حقوق پناهندگی در این کشور را به پارلمان خواهیم داد.
در این روز ، اسدالله کنعانی و شاهو منصوری از داخل زندان روتردام هلند ، از طریق تلفن برای معترضین در مقابل پارلمان سخنرانی خواهند کرد.
همچنین لیست سخنرانان دیگر ، که تا کنون قطعی شده اند ، به قرار زیر است :
مجید پستنچی – عضو دبیرخانه دفتر دفاع از حقوق پناهندگی
مریم کوشا – عضو شورای مرکزی سازمان آزادی زن
نسرین رمضانعلی – عضو دفتر سیاسی حزب اتحاد کمونیسم کارگری
همچنین به اطلاع میرسانیم که تا این لحظه ، سازمانهای زیر از طریق صدور اطلاعیه و یا پیام حمایتی ، از این کمپین حمایت کرده اند:
سازمان ابتکار فمینیستی اروپا
سازمان آزادی زن
سازمان پیگرد جنایات سران رژیم اسلامی
سازمان ضد دیپورت انگلیس
ما همچنان از همه سازمانهای و نهادهای انسان دوست و مدافع حقوق پناهندگی و کمیته ها و تشکلهای پناهجوئی میخواهیم که حمایت خود را از این کمپین اعلام کرده و در روز 27 آوریل ، به هر شکل ممکن به این کمپین اعتراضی بپیوندند.
در این بین اما دشمنان انسانیت بیکار نشسته اند وزارت اطلاعات رژیم این اعتراض را به تمسخر گرفته و با انتشار نامه ای در جام نیوز با عنوان "ناله ضدانقلاب از بی توجهی غرب به آنها" این اعتراض را پس از اشاره به متن اطلاعیه اینگونه نتیجه گرفته " به نظر می رسد اوضاع برای افراد ضد انقلاب در کشورهای غربی به قدری نکبت بار است که با همه تبلیغاتشان درباره بهشت برین غرب، چنین فریاد انزجار برآورده اند"!
این دهن کجی به انسانیت را در روز بیست و هفتم آوریل پاسخ خواهیم داد ، جمهوری اسلامی ، خود از بانیان اصلی آوارگی میلیونها ایرانی در خارج از کشور است ، ما بارها اعلام کرده ایم که این کمپین و هرگونه اعتراض به سیاستهای ضدانسانی دولتهای پناهنده پذیر ، در عین حال ، صحنه افشاگری علیه جنایات جمهوری اسلامی نیز هست. در جواب لیچارگوئی جمهوری اسلامی و سایت "جام نیوز" باید گفت که این اعتراض التماس و ناله نیست ، بلکه از جنس اعتراضات تعرضی توده ای است که یک فریاد مهمش " مرگ بر جمهوری اسلامی" است ، این اعتراضات مخلوق امروز نیست و تا از بین رفتن کل مناسبات سرمایه داری و قوانین ضد بشریش ادامه خواهد داشت ، سنگرهای بدست آمده تاکنونی با این اعتراضات حفظ میشود.
مردم شریف ؛ پناهجویان و پناهندگان
حضور همگان در این اعتراض بیش از پیش مهم و ضروری است باید به رژیم اسلامی و مزدورانش هم در این تجمع فهماند که شما قاتلین صدها پناهجوئی هستید که قربانی ارتجاع سیاه اسلامیتان شده اند و در راه رسیدن به جائی امن ، جانشن را از دست داده اند.

زنده باد حقوق جهانشمول انسان
مرگ بر توحش و بربریت سرمایه داری
دفتر دفاع از حقوق پناهندگی
  24آوریل 2011