خطر بسیار جدی است!
Bild: röda bandet
شهلا نوری

روز جهانی مبارزه علیه ایدز با اخطاری جدی در مورد افزایش تعداد مبتلایان در سال 2007 در بسیاری از نقاط جهان همه توجه ها را بخود جلب کرد! اما آمار وزارت بهداشت در ایران از كاهش ایدز خبر می دهند! +HIV ها ۷۰ هزار نفرند! از این تعداد، ۱۶هزار نفر شناسایی شده‌ و تحت پوشش‌اند!
این اخبار رسمی توسط دكتر عباس صداقت - رئیس اداره كنترل ایدز وزارت بهداشت اعلام شده است.
دكتر مجید رضازاده، رئیس كمیته كنترل ایدز سازمان بهزیستی هم چنین می گوید "ما در برخورد با این بیماری، بیگانه عمل نكرده‌ایم. اما به هر حال، ما كشوری مسلمان هستیم و رعایت اخلاقیات در كشور ما عرفی پسندیده است".
در زمانیکه 67 درصد از بیماران مبتلا به ایدز را معتادین تشکیل می دهند، می تواند طبیعی باشد که تعداد بیماران در ایران برعکس دبگر نقاط جهان کم هم شده باشد. چون این بیماران در کنار خیابانها با زدنگی پر از درد و رنجشان وداع می کنند و جزو آمار مبتلایان هم محسوب نمی شوند! مطلب قابل توجه اما اعتراف همین مسئولین مبنی بر خطر افزایش ایدز در بین جوانان کشور است که لابد عرف اسلامی را رعایت نمی کنند!
موج دوم که معتادین به مواد مخدر هستند و خود مقصر می باشند! موج سوم هم که رعایت اخلاقیات اسلامی را نخواهند کرد پس باز هم خودشان مقصر هستند! لااقل این حکومت ضد بشر به جنایت خود در مورد "موج اول" که بیماران هموفیلی بودند و توسط خون آلوده مبتلا گشتند، اعتراف کند!؟ به گزارش خبرنگار مهر، تاکنون 16 هزار و 90 نفر در مازندران مبتلا به بیماری ایدز شدند و بیشترین آنها بین سنین 25 تا 40 سال دارند! این آمار فقط مربوط  یک استان کشور ایران است و با اینکه طی سالهای گذشته تغببر «الگوی‌انتقال» بیماری ایدز در سراسر جهان گوشزد شده و الگوهای مناسب پیشگیری اتخاذ گردیده، مسئولین نهادهای مورد نظر زندگی انسان را فدای اخلاقیات شرعی کرده و بجای پیشگیریهای لازم بیشترین علت ابتلا را از طریق سرنگ‌های آلوده گزارش می کنند.
همه این اتفاقات با توجه به جمعیت انبوه چند صد هزار نفری زندانی در سیاهچالهای جمهوری اسلامی رخ میدهد که میزان شیوع  ایدز در میانشان به سرعت افزایش می یابد ولی این معضل بر لزوم اقدامات درمانی فوری جهت مقابله با افزایش سریع ایدز در زندانها تاکید دوچندان نگذاشته و رژیم از کنار این معضل هم براحتی می گذرد. امیدوارم که شما جوانها خود راه  پیشگیری از شیوع این بیماری را که استفاده از کندوم می باشد، رعایت کنید و منتظر نشوید تا فیلم ساز جنایتکار رژیم  "ده نمکی" برای آموزش شما هم که شده مجبور بشود به قول خودش عمل کند  "پیشنهاد خوبی است؛ شاید یك فیلم درباره ایدزی‌ها ساختم" مثل اخراجیها.