خانه گردی در تهران به دنبال بشقابهای ماهواره!
نازنین اکبری

امروز دوشنبه دوازدهم تیرماه از اولین ساعات صبح خانه گردی و تهاجم به زندگی خصوصی مردم در غرب تهران توسط ارازل و اوباش حکومت اسلامی شروع شده است. در ساعت 10 صبح مناطق و خیابانهای شقایق شمالی و جنوبی، پروانه شمالی و جنوبی، سازمان برنامه شمالی و جنوبی و دیگر مناطق اطراف بطرز جنون آمیزی از هوا و زمین توسط هلی کوپتر و دهها خودرو ون پلیس بعلاوه انواع موتور سوار اوباش متشکل از پلیس ضد شورش مورد تهاجم فاشیستی و خانه گردی قرار گرفته است. هلیکوپترهای حکومت اسلامی که حامل نیروهای اوباش است بر فراز آپارتمانها و مجتمعها می چرخند و با نزدیک شدن به پشت بام ساختمانها نیروهای ویژه جنایت و تهاجم در پشت بامها فرود می آیند. صدای هلیکوپترها آنچنان نزدیک و زیاد است که آژیر بسیاری از خودروها را به صدا درآورده است، کودکان تنها و خردسالی که پدران و مادرانشان در سر کارند با وحشت و هراس نظاره گر اوضاع و جنایت مزدورانند. از طرف دیگر دهها خودرو ون نیروی اوباش انتظامی و موتور سوارانی که اسکورتشان هستند در خیابانها و کوچه ها می کوشند با توسل به زور و تهدید به ساختمانها و مجتمع ها وارد شده و خود را به پشت بامها برسانند.

مردم در بسیاری موارد با بستن درب منازل و اطلاع رسانی به دیگر همسایگان از ورود اوباش اسلامی به خانه هایشان جلوگیری می نمایند. در ساختمانها و مجتمع هایی که مزدوران حکومت اسلامی موفق به ورود به پشت بامها شده اند با رفتاری وحشیانه و آمیخته به جنون و جنایت با لگد و چماق به بشقابهای حلبی ماهواره حمله ورشده و ال ان بی ها را با خود می برند. در بسیاری موارد زنان و جوانان در مقابل رفتار تحقیر آمیز و فاشیستی ماموران حکومت اسلامی دست به مخالفت و مقاومت زده و کار به درگیری و ضرب و شتم کشیده شده است. در چند روز گذشته مناطق دیگری از شهر تهران از جمله سعادت آباد، تهرانپارس،همیلا، پونک، اشرفی اصفهانی، شهرک اکباتان و آپادانا، تهرانسر و ... همچنان آماج خانه گردی و کنترل و تفتیش پلیسی بوده است. در همه موارد مردم، زنان و جوانان با اتحاد و یکپارچگی خود دست به مقاومت و مخالفت زده و با نیروهای اوباش حکومت اسلامی درگیر شده اند. اما این به خودی خود کافی نیست. تهاجم کور و جنون آمیز حکومت اسلامی به حریم خصوصی زندگی مردم نشانه درماندگی، استیصال و ناقوس مرگ حکومت جهل اسلامی است.

گرانی و بیکاری، فقر روزافزون، سرکوب و سانسور، جنایت و دزدی و فساد اوباش حکومتی بیداد میکند. بیش از 70 میلیون انسان ناراضی و معترض و زنان و جوانان آگاه و مبارز که همه حق و حقوق انسانیشان توسط ملاهای حاکم لجن مال شده است، در کمین حکومت برای روز شیرین سرنگونی نشسته اند. هراس و وحشت مرگ حکومت منزوی و از هم پاشیده اسلامی را فرا گرفته است. در همچین شرایط و در همچین روزهای حساس و سرنوشت سازی باید دست به کار شویم. باید کاری کرد. باید متحد شویم، باید در همه محلات و مناطق کمیته های محلات را تشکیل دهیم. کمیته های محلات در این شرایط و در روزهای حساس تری که در پیش است می تواند و باید ظرف اتحاد و مبارزه همه ما زنان و جوانان انقلابی و همه انسانهای آزادیخواه و برابری طلب در مبارزه برای سرنگونی حکومت اسلامی باشد. باید در همه جای شهر با اتکا به اتحاد و نیروی متشکل و رزمنده خودمان در کمیته های محلات متحد شویم. باید  کنترل زندگی و سرنوشت و حریم زندگیمان را به چنگ آوریم. مرگ این حکومت، مرگ این ماشین جنایت و فساد و دزدی و قتل و شکنجه عنقریب نزدیک است.

دوشنبه 12 تیر ماه