چند خبر

کشته شدن یک جوان 22 ساله کامیارانی توسط نیروهای انتظامی
به گزارش انجمن دفاع از زندانیان سیاسی و حقوق بشر ایران، روز5 آبان نیروهای انتظامی جهت تعقیب کاروانچیان در نزدیکی روستای کاشمر از توابع کامیاران، جوانی 22 ساله به نام اکبر ندیمی را به قتل رساندند . اکبراهل کاشمر وبه قصد کمک به کاروانچیان به کنار جاده آمده بود .

 ربوده شدن مهین صارمی توسط حفاظت اطلاعات
به گزارش انجمن دفاع از زندانیان سیاسی و حقوق بشر ایران، صبح امروز مهين صارمي  50 ساله همسر علي صارمى در مغازه اين فرد در خانى آباد نو توسط حفاظت اطلاعات ربوده شده و به مكان نا معلومى انتقال داده شده است. لازم به ذکر است كه على صارمى  5 روز بعد از مراسم گراميداشت قتل عام  67 در خاوران بدليل سخنرانى در مراسم دستگير شده و در اين مدت خانواده صارمى از طرف نیروهای امنیتی بشدت تحت فشار و تهدید  بوده تا اینکه صبح امروز به ربوده شدن مهين 50 ساله انجامید.
 مهين صارمى كه سابقه چندين سال زندانى در دهه 60 دارد در آخرين مورد اسفند 1384 دستگير و بعد از 3هفته بازجويى و زندان در بند 209 با قرار وثيقه سنگين آزاد شد. انجمن دفاع از زندانیان سیاسی و حقوق بشر ایران ضمن محکوم کردن ربودن مهین صارمی  توسط  حفاظت اطلاعات خواستار آزادی هر چه سریعتر ایشان میباشد .

اعدام یک زندانی در شهر سقز
دستگاه قضایی جمهوری اسلامی روز شنبه 12 آبان ماه یک جوان 22 ساله با نام "محمد صبا ملکی" را در زندان شهر سقز اعدام کرده است. "محمد صبا ملکی" که به قتل متهم بود از 2 سال قبل دستگیر و در زندان سقز به سر می برد.*