پیام تبریک سال نو

مردم آزادیخواه !
سال نو را از جانب کمیته مرکزی حزب اتحاد کمونیسم کارگری صمیمانه به همه شما تبریک میگویم .

در سال گذشته شما دور جدیدی از اعتراضات خود علیه رژیم اسلامی٬ یکی از جنایتکارترین حکومتهای سرمایه٬ را آغاز کردید. فریادهای "مبارک٬ بن علی٬ نوبت سیدعلی" شما را همگان شنیدید. شما نشان دادید که ادعاهای رژیم اسلامی مبنی بر شکست جنبش توده ای برای سرنگونی رژیم جز تبلیغات و اراجیف جنگی پوچ هیچ چیز دیگری نیست. نشان دادید که خواست سرنگونی فوری و همه جانبه رژیم اسلامی با تمام جناحهایش خواست غیر قابل انکار شماست. شما اجازه ندادید که جناح اصلاح طلب حکومتی اعتراضات شما را در قالب "قانون اساسی" رژیم اسلامی به اسارت بگیرد و شما را به "اصلاحات" اندکی در چهارچوب سیستم حکومتی راضی کند. شما نشان دادید که برای آزادی٬ برابری و رفاه و یک حکومت سکولار مبارزه میکنید. اکنون سرنگونی انقلابی رژیم اسلامی بیش از هر زمان قابل دسترس تر است .

شما راه سخت و دشواری را تاکنون طی کرده اید. جامعه در پلکان آخر سرنگونی رژیم قرار گرفته است. شرط پیروزی و سرنگونی رژیم اسلامی و تحقق امر آزادی و برابری و رفاه قرار گرفتن پرچم کمونیسم و کارگر در راس اعتراضات سرنگونی طلبانه جامعه است. باید متشکل شد. باید تشکلات توده ای٬ مجامع عمومی و شوراهای کار و محلات را سازمان داد. باید متحزب شد. باید به حزبی پیوست که امرش تحقق خواستهای دیرینه شما مردم و استقرار نظامی است که تضمین کننده رفاه و سعادت همگان باشد. حزب اتحاد کمونیسم کارگری پرچمدار مبارزه برای یک دنیای بهتر است .

امیدوارم در سال نو٬ همانطور که شاهد سرنگونی حکومت بن علی٬ و مبارک بودیم٬ شاهد سرنگونی رژیم آدمکشان اسلامی باشیم. سال خوب و شادی را برای شما آرزو میکنم .

علی جوادی
دبیر کمیته مرکزی حزب اتحاد کمونیسم کارگری
چارشنبه ۲۵ اسفند ١۳۸۹