شهلا جاهد به قتل رسید!


سحرگاه چهارشنبه 10 آذر، شهلا جاهد پس از تحمل نه سال زندان و شکنجه توسط رژیم آدمکش اسلامی به قتل رسید. در هفته های اخیر که رژیم اسلامی خبر اعدام قریب الوقوع شهلا جاهد را منتشر کرده بود، بسیاری در ایران و جهان برای آزادی او تلاش خود را گسترش دادند. در نه سال اخیر کمپین های بین المللی، از جمله توسط سازمان آزادی زن، برای نجات شهلا سازمان یافته بود. رژیم اسلامی که از انزجار مردم در سراسر جهان نسبت به جنایت و قساوت خویش آگاه است، طی این سال ها یک بازی تنفر انگیز و مرگبار را با شهلا جاهد و مردم آزادیخواه و انسان دوست براه انداخته بود. بارها خبر اعدام این زن جوان انتشار یافت و سپس تکذیب شد. اما بالاخره، امروز صبح طناب دار اسلامی بر گردن این زن انداخته شد.
رژیم اسلامی، نظام سرکوب و کشتار، قصاص و خفقان، زن ستیزی و عقب ماندگی قرون وسطایی است. امروز فقط شهلا جاهد اعدام نشد، پسر نوجوان لیلا سحرخیزان نیز به انجام یک عمل غیرانسانی گمارده شد. پسر نوجوان لیلا سحرخیزان صندلی را از زیر پای شهلای گریان و آشفته حال کشید. لابد، قرار است که این پسر پس از باصطلاح "انتقام" مرگ مادر احساس آرامش و رضایت کند! اما ذهن و وجدان او برای همیشه در عذاب این عمل ضد انسانی اسیر خواهد ماند. مرگ بر این نظام ضد بشری جنایتکار که با جان و وجدان انسانها این چنین بازی می کند. ناصر محمد خانی که شهلا جاهد را پنهانی "صیغه" کرده بود نیز بعنوان شاهد قتل شهلا و مرگ معصومیت انسانی پسر نوجوانش در محل حضور داشت. مرگ بر این نظامی که این چنین جامعه را به قهقرا کشیده است. مرگ بر این نظامی که جز قتل و سرکوب، فساد و دزدی، کشتار و تحمیل فقر و فلاکت و بدبختی بر میلیون ها نفر هنر دیگری ندارد.
سازمان آزادی زن ضمن محکوم کردن این جنایت، به خانواده شهلا جاهد و تمام انسان هایی که در این سال ها با جدیت برای نجات او کوشیدند، صمیمانه تسلیت می گوید. مبارزه ما علیه این رژیم آدمکش و زن ستیز تا سرنگونی آن ادامه خواهد داشت. باید این رژیم را به زیر کشید و تمام سردمداران و دست اندر کاران آنرا به جرم جنایت علیه بشریت محاکمه کرد. شکنجه
آذر ماجدی، رئیس سازمان آزادی زن، در یادبود شهلا جاهد و در محکومیت رژیم اسلامی یک ویدیو بلاگ تهیه کرده است که در  لینک زیر قابل مشاهده است:
http://www.youtube.com/watch?v=tfksv7NsRJk

زنده باد آزادی زن!

آزادی، برابری، رفاه