امروز 25 خرداد
حکومت نظامی در تهران ادامه دارد !
نازنين اکبرى

شهر تهران از چند روز پیش تاکنون همچنان در حالت فشارهای شدید پلیسی فرو رفته است. حکومت نظامی اعلام نشده در تمام نقاط شهر بخصوص مراکز، نقاط، خیابانها و میادین اصلی و حساس ادامه دارد. از اولین ساعات صبح امروز سه شنبه حضور گسترده انواع نیروهای پلیس ضد شورش، گله های موتور سوار و پاسدار بسیجی های جنایت پیشه و لباس شخصی هاى قاتل تقریبا تمام نقاط تهران را فرا گرفته است. از ساعت 9 شب تا 6 صبح کنترلها و ایست و بازرسی ها شروع میشود. از اولین ساعت صبح امروز گله های موتور سوار در دسته های دهها و صدها نفری در خیابان آزادی، حبیب الهی، زمزم، رودکی، جیحون، پارک اوستا، ابتدای خیابان نواب و ورودی مترو میدان انقلاب مستقر شده اند.

در میدان انقلاب در ضلع شمال غربی میدان چند صد راس اوباش موتور سوار مستقر نموده اند. بیشترین تجمع نیروهای سرکوبگر در ورودی مترو میدان انقلاب است که چند روز پیش صحنه درگیری جانانه جوانان و مردم با اوباش حکومت بود. فلکه اول و دوم صادقیه بخصوص فلکه دوم آریاشهر به اشغال کامل نیروهای مسلح بسیج و سپاه در آمده است. درب ورودی، داخل و کلیه فروشگاههای اطراف برج گل دیس آریاشهر صحنه حضور و جولان ارازل و لمپن چاقوکشهای اسلامیست که با باطوم و سپر در نهایت استیصال و درماندگی با خفت و خستگی تمام به دلیل آماده باش چند روزه به طرز مسخره ای گارد گرفته اند. در مقابل بازارچه سنتی ستارخان برای ایجاد فضای رعب و وحشت گله های موتور سوار بسیجی پاسدار ایستاده اند. کمی پایین تر در زیر پل ستارخان 4 دستگاه خودرو سیاه رنگ ضد شورش که در داخل هر یک دهها نفر از نیروهای سرکوبگر چرت میزنند پارک شده اند. از ستارخان تا حوالی میدان توحید در فواصل نسبتا نزدیک نیرو کاشته اند.

در اکثر خیابانهای فرعی و حتی کوچه های خیابان آزادی تا انقلاب اتوبوسها و مینی بوسهایی پارک شده اند انباشته از مزدوران خسته شده و بی انگیزه ایست که در هوای گرم و خفه چرت میزنند. میدان فلسطین و ولیعصر و خیابان ولیعصر همچنان نظامیست. گله های دهها و صدها نفره موتور سوار در حالیکه چراغ هایشان را روشن نموده اند به طرز وحشیانه ای در اکثر خیابانها بخصوص در مسیرهای ویژه اتوبوس های بی آرتی از سر حماقت و ترس زوزه میکشند. بر اثر آماده باشهای مکرر چند روزه انواع پلیس ضد شورش و اوباش سرکوبگر بدلیل بی انگیزگی و خستگی مفرط شل و وارفته با تکیه بر باطومها و سپرهایشان در کنار پیاده رو خیابانها نشسته اند. همه اینها صحنه نامیمونیست که بیانگر چند پارگی، هراس و استیصال و سقوط حکومت اسلامیست. *

سه شنبه 25 خرداد ماه ساعت 30/8 شب