شکنجه گران رژیم اسلامی فرزاد قبادی را در کرمانشاه کشتند!

بنا به گزارش سایت "ایران پرس نیوز" شکنجه گران رژیم اسلامی، فرزاد قبادی یکی از فعالین سیاسی کرمانشاه را در بازداشتگاه اطلاعات کرمانشاه به قتل رساندند. "بر روی بدن نامبرده علیرغم شکستگی سر و دست، محل اصابت چندین گلوله نیز مشهود بوده است".

اوباش امنیتی رژیم در چندین حمله به منزل احمد جواهری در کرمانشاه احمد جواهری، فرزاد قبادی و سپس فاطمه جواهری، دانشجوی پزشکی دانشگاه کرمانشاه و چیا جواهری، کودک ۲ ساله را دستگیر و با خود بردند. پس از آن رابعه قبادی را در خارج از منزل دستگیر میکنند. آدمکشان اسلامی به دنبال این جنایت خود و بمنظور ایجاد رعب و وحشت، عطا قبادی و فاروق قبادی (برادر فرزاد قبادی) را نیز دستگیر میکنند. از سرنوشت کاوه جواهری، نوجوان ۱۲ ساله که از منزل در زمان حمله نیروهای اطلاعت فرار کرده است، اطلاعی در دست نیست.

در این گزارش همچنین آمده است: "در زمان شکنجه اين افراد در اداره اطلاعات، نيروهای امنيتی جسد فرزاد قبادی را برای هرچه بيشتر هراسناک نمودن اين افراد به روئيت آنان ميرسانند. همينطور از ديگر افرادی که مجبور به روئيت جسد شکنجه شده فرزاد قبادی شدند ميتوان به فاطمه جواهری و رابعه قبادی اشاره نمود که بالاخص رابعه قبادی خواهر وی در حال حاضر به شدت دچار بيماری روانی گشته است و تمرکز و حافظه خود را از دست داده است. گزارش گرديده است که خواهر فرزاد مدعی بوده است که برادرش را در مقابل چشمانش تيرباران نموده اند."

حزب اتحاد کمونیسم کارگری این جنایت وحشیانه رژیم اسلامی را محکوم میکند و با خانواده این عزیزان عمیقا اظهار همدردی میکند. کشتن فرزاد قبادی یک جنایت دیگر در کارنامه رژیم صد هزار اعدام است. حکومت چاقوکشان اسلامی تا زمان شیرین مرگ حکومتشان باز هم جنایت خواهند آفرید. باز هم خواهند کشت. باز هم شکنجه خواهند کرد. اما نمیتوانند از سقوط محتومشان جلوگیری کنند. این حکم مردم است. روزی که حکومت اسلامی سرنگون شوند، روزیکه آزادی و برابری و انسانیت و رفاه به قدرت برسد، تمام سران رژیم اسلامی و عاملان این دستگاه آدمکشی را به جرم جنایت علیه مردم محاکمه خواهیم کرد. آن روز دور نیست!

مرگ بر جمهوری اسلامی !
آزادی، برابری، حکومت کارگری!
زنده باد جمهوری سوسیالیستی!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
۲۷ ژانویه ۲۰۰۸ – ۷ بهمن ۱۳۸۶