جايزه هما ارجمند براى سکولاريست سال
"Homa Arjomand Award for Secular Advocacy"

مدیر اجرائی مركز پژوهش كانادا طى نامه اى به هما ارجمند اطلاع داد که نام او را براى جوايزى که هر سال از جانب اين سازمان به سکولاريست سال داده ميشود انتخاب کرده است. در اين نامه آمده است:

"بسی خشنود هستم كه مركز پژوهش كانادا تصمیم گرفته است كه نام شما را برای جایزه سكولاریست سال انتخاب كند. این جایزه كه هر ساله تقدیم خواهد شد به نام "Homa Arjomand Award for Secular Advocacy"  خوانده میشود و اولین جایزه نیز در ضیافتی در روز جمعه ساعت ۷ عصر، یكی از روزهای كنفرانس سالانه سی اف آی، بوسیله هیئت اجرائی مركز پژوهش كانادا و دوستان مشاور به سكولاریست سال تقدیم خواهد شد. از آن جایی كه این تصمیم در آخرین دقایق گرفته شد نتوانستیم از قبل شما را در جریان قرار دهیم. بسیار عالی خواهد بود اگر بتوانید در جمع ما حاضر شوید. در غیر این صورت به اطلاعتان خواهم رساند كه اولین برنده این جایزه چه كسی شده است . با تشكر، جاستن"

هما ارجمند مسئول و سخنگوى کمپين "نه به قوانين شريعه" در کانادا بود که نهايتا باعث شد قوانين پيشنهادى شريعه کنار گذاشته شود و هزاران زن و کودک از تبعات قوانين ارتجاعى شريعه خلاصى يابند. هما ارجمند بجز کمپين نه به شريعه٬ کمپينهاى مختلفى از جمله كمپین یك سیستم آموزشی واحد، كمپین علیه قتلهای ناموسی، كمپین علیه ازدواج دختران خردسال و ازدواج اجباری را در کارنامه خود دارد و هم اکنون مسئول کمپين بستن سفارتخانه های جمهوری اسلامی است. هما ارجمند از کمونيستهاى باسابقه ايرانى٬ عضو شوراى مرکزى سازمان آزادى زن و عضو کميته مرکزى حزب اتحاد کمونيسم کارگرى است.

حزب اتحاد کمونيسم کارگرى از جانب رهبرى و اعضا و کادرهايش به رفيق هما ارجمند صميمانه تبريک ميگويد. جاى بسيار خوشوقتى است که نتيجه فعاليت اعضاى رهبرى و کادرهاى حزب اتحاد کمونيسم کارگرى٬ حزبى که پرچم کمونيسم کارگرى منصور حکمت را برافراشته است٬ امروز در اروپا و آمريکاى شمالى با استقبال سازمانها و فعالين قطب سکولار و چپ روبرو ميشود.

براى رفيق هما ارجمند در فعاليتهايش آرزوى موفقيت و پيروزى داريم. 

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!
آزادى٬ برابرى٬ حکومت کارگرى!
زنده باد جمهورى سوسياليستى!

حزب اتحاد کمونیسم کارگری
٢١ اسفند ١٣٨٨ – ١٢ مارس ٢٠١٠